Wójt Gminy Podedwórze ogłasza, że z dniem 10 września zakończone zostanie  przyjmowanie  oświadczeń rolników o powstałych stratach w uprawach w związku z susza, trwająca od 21 czerwca 2015 r. do 20 sierpnia 2015 r.

Po tym terminie oświadczenia nie będą przyjmowane.

Wójt Gminy Podedwórze ogłasza, że z dniem 10 września zakończone zostanie  przyjmowanie  oświadczeń rolników o powstałych stratach w uprawach w związku z susza, trwająca od 21 czerwca 2015 r. do 20 sierpnia 2015 r.

Po tym terminie oświadczenia nie będą przyjmowane.

Wójt Gminy

Krzysztof  Chilczuk