Szanowni Państwo,

W ramach Kampanii edukacyjno-informacyjnej pn. „MNIEJ CZARNEGO WIĘCEJ KOLOROWEGO” zapraszamy do udziału w anonimowym badaniu ankietowym dotyczącym segregowania odpadów i szeroko pojętej ekologii.

Zapraszamy do udziału osoby w różnym wieku: dzieci, młodzież, osoby dorosłe i seniorów. Zależy nam na wypełnieniu ankiety przez jak największą liczbę osób, zatem zwracamy się z ogromną prośbą o udostępnianie linku do ankiety wśród współpracowników, znajomych i rodziny. Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut, a zebrane dane będą dla nas podstawą do opracowania raportu oraz wytyczenia nowych, innowacyjnych kierunków działań ekologicznej kampanii informacyjno – edukacyjnej skierowanych zarówno do dzieci jak i osób dorosłych.

Im więcej wypełnionych ankiet tym badania będą pełniejsze.

Przygotowaliśmy ankiety w dwóch wariantach:

1) dla uczniów: https://forms.gle/wbhTm56odFqa3SEp7

2) dla osób dorosłych: https://forms.gle/txFq4iAQKxsJpojf7

Zakres pytań jest identyczny, jedynie formy pytań są dostosowane do wieku odbiorców.

Linki do ankiet będą aktywne do 31.03.2024r. (niedziela)

Będziemy niezwykle wdzięczni za pomoc w przeprowadzeniu badania ankietowego, które jest elementem Strategii edukacji ekologicznej i promocji Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszam do kontaktu:

Grażyna Joachimowicz
Tel. 698 687 131, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lub

Biuro Międzygminnego Związku Celowego z siedzibą we Włodawie

ul. Żołnierzy WiN 22 (II piętro), 22-200 Włodawa

tel. 82 57 25 856

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w udostępnianiu oraz przeprowadzeniu badania ankietowego.

Dodatkowe informacje