Praktycznie codziennie dowiadujemy się o tym, że ktoś padł ofiarą oszustwa. Mimo wielu komunikatów cały czas są osoby, które tracą nierzadko oszczędności swojego życia. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu parczewskiego w starostwie powiatowym 5 marca odbędzie się spotkanie edukacyjne „Nie daj się oszukać”.

Oszuści cały czas wymyślają nowe metody wyłudzenia pieniędzy. Często podszywają się pod bliskie nam osoby poprzez komunikatory na portalach społecznościowych, a nawet bezpośrednio dzwoniąc na numer telefonu. Co zrobić w takiej sytuacji i jak zweryfikować czy ktoś nie próbuje nas oszukać? Tego będzie można się dowiedzieć podczas spotkania, które odbędzie się we wtorek, 5 marca o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Parczewie.

plakat - nie daj się oszukać

Dodatkowe informacje