Projekt „Aktywizacja i bezpieczeństwo” realizowany jest przez Gminę Podedwórze w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII. Promocja integracji społecznej  Działanie 7.3. Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.
W ramach projektu „Aktywizacja i bezpieczeństwo” 10 osobowa grupa uczestników od początku lipca starała się zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające uzyskać stopień sernika motorowodnego. We wrześniu przyszedł czas, aby sprawdzić czy zdobyte przez nich umiejętności są wystarczające do zdobycia patentu.
W minioną sobotę 10 września w ciepły i słoneczny dzień nad Jeziorem Białym w Okunince odbył się egzamin końcowy na stopień sternika motorowodnego. Niektórym udzielały się nerwy, inni cieszyli się, że będzie już po wszystkim. Po zakończeniu części teoretycznej i praktycznej komisja ogłosiła wyniki i można było rozpocząć świętowanie. Miło nam poinformować, że grupa 10 osób pozytywnie zaliczyła egzamin, tym samym otrzymując uprawnienia na sternika motorowodnego.
Serdecznie GRATULUJEMY nowym STERNIKOM!!!

 

{phocagallery view=category|categoryid=77|imageid=0|limitstart=0|limitcount=6| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}

Dodatkowe informacje