W dniach od 24 sierpnia 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r. potrwa przeprowadzka Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Parczewie. Zmienia on siedzibę z dotychczasowej lokalizacji w budynku przy ul. Warszawskiej 24 do budynku przy ul. Wojska Polskiego 21 (budynek Rejonu Dróg Wojewódzkich).
      W wymienionym terminie nie będzie realizowana obsługa spraw i interesantów.
    Wnioski o wydanie wypisu, wyrysu, zaświadczeń, o dokonanie zmian danych objętych ewidencją gruntów i budynków, wyłączenia gruntów z produkcji rolniczej, udostępnianie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, zgłoszeń prac geodezyjnych, zawiadomień o zakończeniu zgłoszonych prac można składać na Biurze Obsługi Klienta, bądź drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Natomiast ich rozpatrywane nastąpi od 1 września 2020 r.
     Starostwo Powiatowe w Parczewie przeprasza za ewentualne niedogodności w obsłudze klientów i prosi o wyrozumiałość.

Załączniki:
Pobierz plik (0167_200819083533_001.pdf)Informacja[PDF]337 kB

Dodatkowe informacje