W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się choroby COVID-19 (koronawirus) Starostwo Powiatowe w Parczewie informuje iż od dnia 16 marca 2020 r. zawiesza do odwołania bezpośrednią obsługę klientów Starostwa Powiatowego w Parczewie z wyłączeniem spraw pilnych.
Budynek administracyjny będzie niedostępny dla osób z zewnątrz.


W sprawach pilnych przybycie do Starostwa wymaga wcześniejszego uzgodnienia z pracownikiem obsługującym sprawę lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta tel. 83 355 14 69.
Alternatywnym sposobem komunikowania się z pracownikami Starostwa jest droga elektroniczna – wiadomość e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej oraz telefoniczna albo za pośrednictwem tradycyjnej korespondencji pocztowej.

Jednocześnie przypominam, że dane kontaktowe pracowników Starostwa Powiatowego w Parczewie znajdują się na stronie internetowej Powiatu Parczewskiego www.parczew.pl. oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Parczewie.
Ponadto informuję, iż w Urzędzie Miejskim w Parczewie i Gminach Powiatu Parczewskiego nie będzie też prowadzona bezpośrednia obsługa mieszkańców. Proszę o stosowanie się do komunikatów zamieszczonych przez Urząd Miejski i Urzędy Gmin z terenu Powiatu Parczewskiego.
Powyższe decyzje mają na celu zminimalizowanie ryzyka zarażenia koronawirusem i bezpieczeństwo mieszkańców, pracowników i wszystkich osób przebywających na terenie powiatu.
O wszelkich decyzjach będą Państwo informowani.
Starosta Parczewski

Załączniki:
Pobierz plik (Komunikat Starosty Parczewskiego.pdf)Komunikat Starosty Parczewskiego[PDF]247 kB

Dodatkowe informacje