Informuję mieszkańców Gminy Podedwórze, że w tutejszym urzędzie gminy przyjmowane są zgłoszenia na realizację zadań związanych z budową/montażem biologicznych przydomowych oczyszczalni ścieków.
      Zgłoszenia należy składać osobiście w Urzędzie Gminy Podedwórze w pokoju nr 5, w terminie do dnia 31.10.2019 r., na adres mailowy pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr.: (83) 379 – 52 – 27.

     W pierwszym etapie zgłoszenia należy podać tylko ogólne informacje o właścicielu i nieruchomości tj.: imię i nazwisko, adres, nr działki ewidencyjnej, nr telefonu do kontaktu, adres e-mail (opcjonalnie).
     Warunkiem przystąpienia do dofinansowania będzie ogłoszenie naboru wniosków przez PROW (Program Rozwoju Obszarów Wiejskich) na lata 2014-2020 w woj. Lubelskim oraz pozytywne rozpatrzenie wniosku złożone przez Gminę Podedwórze.

 

Dodatkowe informacje