_______________________________________________________

 Link do konta na FB


Mam na imię Marian choruję na stwardnienie rozsiane( SM).
I jak co roku o tej porze szukam kogoś kto pomoże. Podaruj - przekaż 1% podatku nie ponosząc przy trym żadnego wydatku ❤️ DARUJĄC DOBRO DRUGIEMU CZYNISZ JE SOBIE SAMEMU ❤️ Dobro Powraca - fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane (SM) . KRS:0000338878 Cel szczegółowy wpisz Marian Owsianik ❤️Można też przekazać darowiznę od osób fizycznych prywatnych, Firm, Spółek itp ❤️ Darowizna: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Wrocław 95114011400000213354001001 Odbiorca: Dobro Powraca - fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane

Opis przelewu: Dla Marian Owsianik

_________________________________________________________________________

 

 

Dodatkowe informacje