„Dolina Zielawy” na Targach Polagra w dniach 12-14.09.2011
Realizując projekt „Dolina Zielawy” ponadlokalną marka na gospodarczej mapie Lubelszczyzny” będziemy uczestniczyć i promować  „Dolinę Zielawy” na trzech imprezach targowych w Polsce.
Już tam jesteśmy!
„Dolina Zielawy” promuje się na Międzynarodowych Targach Poznańskich – Polagra. 
Jesteśmy w Pawilonie 7 stoisko nr 53A.
Stoisko Doliny Zielawy cieszy się ogromną popularnością wśród osób zainteresowanych ziołami.
Przyjmowaliśmy gości z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Odwiedziła nas pani Katarzyna Zajączkowska z Wydziału Oznaczeń Geograficznych, gościliśmy także osoby z Departamentu Rolnictwa i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.
Mieliśmy przyjemność  zawrzeć znajomości z ludźmi ze stoisk Mexico i Flamandii.
Dolina Zielawy uczestniczyła w prestiżowym Spotkaniu „FOOD BUISINESS MIXER”.  Na spotkaniu obecne były firmy polskie i zagraniczne sektora spożywczego, wystawcy na Targach Polagra Food,  Polagra Tech, Gastro Trendy i Pakfood,  oraz firmy członkowskie klubu World Trade Center Poznań. 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska!

 

{phocagallery view=category|categoryid=78|imageid=0|limitstart=0|limitcount=6| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}Dodatkowe informacje