Działalność Stowarzyszenia na rzecz aktywizacji mieszkańców Polesia Lubelskiego zostało docenione w ogólnopolskim konkursie „Sposób na sukces”. Konkurs, którego głównym celem jest promocja rozwoju przedsiębiorczości oraz aktywizacja gospodarcza mieszkańców wsi odbył się już po raz jedenasty. „Wiejskie Spa w Krainie Rumianku” otrzymało Nagrodę I Stopnia w kategorii Inicjatywy na rzecz rozwoju społeczności lokalnych za prowadzenie działalności na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego regionu. Jury spodobał się pomysł ośrodka odnowy biologicznej opartego na lokalnych walorach przyrodniczo-kulturowych. Bogata oferta SPA np. kąpiele ziołowe, aromaterapia, refleksoterapia czy sauna została więc doceniona nie tylko przez lokalnych mieszkańców, ale i przez ogólnopolskie jury. Taki sukces z pewnością będzie dużą reklamą dla Wiejskiego SPA. Serdecznie gratulujemy Stowarzyszeniu oraz życzymy kolejnych sukcesów.

 

Wójt Gminy

Krzysztof Chilczuk

Dodatkowe informacje