Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Ciepłe Mieszkanie”, spotkanie odbędzie się: 19.12.2023 o godzinie 15:00 w Urzędzie Gminy Podedwórze w sali konferencyjnej

Na spotkaniu będą mogli się Państwo dowiedzieć o zasadach programu, kosztach kwalifikowanych, sposobie składania i rozliczania wniosków.

- Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie do wymiany nieefektywnych źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych.

- Osoby fizyczne posiadające prawo własności do lokalu mieszkalnego, znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na terenie gminy Podedwórze, chętne do skorzystania z dofinansowania w ramach Programu #CIEPŁEMIESZKANIE.

Zaproszenie na spotkanie

Dodatkowe informacje