W dniu 28 grudnia 2011 r.  w gminie Podedwórze odbyła się ostatnia sesja w roku kalendarzowym 2011.

Głównym punktem programu było uchwalenie budżetu na rok 2012. Budżet jest pełen zadań, które zaplanowano do wykonania, będzie to wymagało dużego zdyscyplinowania, ale również wiele wysiłku i pracy.

W związku  z tym, że sesja odbyła się w okresie Bożonarodzeniowym, na jej zakończenie na sesję przybył Ksiądz Proboszcz  Wiesław Sitarski.  Złożył wszystkim życzenia  wszelkich łask, spokoju i miłości.

Przewodniczący Rady  Artur Becher i Wójt Gminy  Krzysztof Chilczuk życzyli wszystkim  zebranym wiele radości, zdrowia, spełnienia planów i zamierzeń oraz dobrej współpracy w duchu pokoju i zrozumienia w Nowym 2012 Roku.

Radni, sołtysi oraz obecni na sesji podzielili się opłatkiem, zaśpiewano kolędy.


{phocagallery view=category|categoryid=89|imageid=0|limitstart=0|limitcount=6| detail=1|displayname=0|displaydetail=0|displaydownload=0}

Dodatkowe informacje