Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce i Urząd Gminy w Sosnówce serdecznie  zapraszają do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym na „Najlepszą  potrawę przygotowaną z wykorzystaniem ziół”. Przystąpienie do konkursu następuje poprzez zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz wypełnienie i dostarczenie do siedziby Organizatora w Sosnówce, formularza zgłoszeniowego osobiście, drogą pocztową lub pocztą elektroniczną na następujący adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 22 lipca 2016r. Prezentacja konkursowa i degustacja potraw odbędzie się w dniu 31 lipca 2016 r. w godzinach od 14:00 do 17:00 podczas Lubelskiego Święta Ziół „Na zielarskim szlaku”. Tego samego dnia nastąpi rozstrzygnięcie konkursu około godziny 18:00.