Lubelski Urząd Wojewódzki w Lubinie Wydział Polityki Społecznej mając na względzie dobro osób niepełnosprawnych, starszych i niesamodzielnych przebywających w instytucjach całodobowej opieki, zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy o zgłaszanie się jako wolontariusze, którzy mogliby wspomóc personel domów pomocy społecznej w opiece nad mieszkańcami w związku z trwającym stanem epidemii.

Zgłoszenia prosimy kierować do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Podedwórzu
telefonicznie p
od numerem telefonu 518 042 353 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia zostaną przekazane do Wydziału Polityki Społecznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lubinie .

Dodatkowe informacje