24 czerwca 2012 r. o godzinie 13;00 na stadionie przy Gimnazjum w Dębowej Kłodzie rozpoczęły się V Powiatowe Igrzyska LZS z gmin powiatu Parczewskiego.

Wszystkie gminy wystawiły swoje reprezentacje. Najliczniej obsadzając wszystkie konkurencje wystąpiła gmina Jabłoń

Naszą gminę reprezentowały drużyny: piłki nożnej mężczyzn, piłki siatkowej mężczyzn, koszykówki kobiet, skok w dal chłopców, przeciąganie liny mężczyzn, trójbój samorządowy, rzut lotką mężczyzn i dzieci, rzut do kosza mężczyzn i kobiet.

Na najwyższym podium stanęła drużyna koszykówki kobiet w składzie: Katarzyna Litwińska, Aleksandra Becher, Marta Romanowicz i Wiola Hołod.

Drugie miejsce po zaciętym meczu zdobyła drużyna mężczyzn w piłkę nożną, przegrywając finał z gospodarzami turnieju drużyna z Dębowej Kłody.

Na  najniższym stopniu podium stanęli siatkarze.

Na ogólna punktację gminy złożyły się punkty z poszczególnych konkurencji w których wzięliśmy udział.

Prowadzonym rozgrywkom towarzyszyła przyjazna atmosfera połączona z dopingiem poszczególnych drużyn oraz pogoda,  która nie zawiodła, a z słońce grzało dodatkowo zawodników.

<<<Zapraszamy do galerii zdjęć>>>