Pani Marianna Gryczuk z Zaliszcza 26 sierpnia br. obchodziła swoje 100 urodziny. Z tej okazji Jubilatkę odwiedziła Wójt Gminy – Monika Mackiewicz-Drąg wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Podedwórze – Janem Ciemniewskim, Wiceprzewodniczącą Rady Gminy - Katarzyną Borsuk, Sołtysem wsi Zaliszcze – Salwinem Słyszko oraz przedstawicielem Rady Sołeckiej – Małgorzatą Kiryczuk. Goście życzyli pani Mariannie kolejnych lat w zdrowiu, dobrym samopoczuciu, przepełnionych radością, ciepłem i troskliwą opieką najbliższych oraz wręczyli listy gratulacyjne i upominki. Jubilatka zapytana o przepis na długowieczność stwierdziła, że „Nie trzeba nic robić, gdyż wszystko jest wyznaczone przez Boga”. Pani Marianna chętnie opowiadała o wydarzeniach, które miały miejsce na terenie wsi Zaliszcze podczas wojny oraz w latach powojennych.
Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu!

Dodatkowe informacje